Witamy w serwisie informacyjnym Ecosalon
 

LA FARE 1789 – Organiczne kosmetyki

La Fare to nazwa małego wzgórza w Haute-Provence, położone między klimatem śródziemnomorskim i ostrym klimatem górskim  Jest to miejsce bogatej i zróżnicowanej przyrody. lafare_bio4Jest to także nazwa naszego domu, który został zbudowany w 1789, roku francuskiej rewolucji. Miłość do życia i pasja do pracy, daje spełnienie marzeń w świecie kosmetyków.

lafare_bio2Dlaczego kosmetyki organiczne?

Jest to podejście etyczne, potrzeba stworzenia La Fare 1789 powstała w 2014 roku, wystarczyło sięgnąć do naszego ogrodu. La Fare 1789 jest obrazem tego, co Haute-Provence ma do zaoferowania. A nasze opakowania podlegające recyklingowi potwierdzają tę autentyczność – słoiczki na krem służyły kiedyć do przechowywania atramentu. Prostota, która jest transparentna i szczera. Co więcej, do produktów została zastosowana trzykrotnie większa ilość składników organicznych niż jest to wymagane przez Ecocert, ponieważ jest to dla nas po prostu bardzo ważne. Oznacza to szacunek dla ciała i dla natury.

 

Laurent Baussan

„Od kiedy skończyłem 3 lata, składniki roślinne z  natury nie miały przede mną tajemnic, mój ojciec jest założycielem L’ Occitane en Provence”.

Ketty Baussan

„Po założeniu organizacji non profit  Beauty From The Heart, która pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej łatwiejszy dostęp do zabiegów i kuracji beauty, a także dzięki mojemu doświadczeniu jako fryzjer, zdobyłam wiedzę na temat potrzeb pielęgnacji włosów”.

Udostępnij post
Napisany przez