Witamy w serwisie informacyjnym Ecosalon
 

Dr Bronner’s – mydła organiczne.

Poznaj ‘Kultowe’ mydła firmy Dr Bronner’s produkowane z dbałością o pochodzenie składników organicznych

Magiczne mydła Dr. Bronner’s, wytwarzane na bazie czystego mydła kastylijskiego są naturalne, biodegradowalne, odpowiednie dla wegan oraz nietestowane na zwierzętach, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty, w tym certyfikat organiczności USDA i Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade).

Najbardziej znanym i cenionym wyrobem firmy jest naturalne mydło wytwarzane z czystych olejów roślinnych, z dodatkiem olejków eterycznych, używanych jako substancje zapachowe. Wszystkie mydła są naturalne, biodegradowalne, odpowiednie dla wegan oraz nietestowane na zwierzętach.

Mydła Dr Bronner’s mają także wielbicieli wśród światowych celebrytów. Fanami są m.in. Drew Barrymore, Sandra Bullock i Jennifer Aniston.

Dlaczego Mydła Dr. Bronner są takie magiczne? Bo są wszechstronne – możesz je zastosować do wielu czynności pielęgnacyjnych.

Co oznacza 18 zastosowań w 1 ?

Dr Bronner umieścił zasadę „18 zastosowań w 1” na etykiecie swoich produktów. Poniżej prezentujemy oryginalną Listę dr Bronnera:

  • Do codziennego mycia: zmocz ciało i natrzyj ręce lub gąbkę mydłem. Namydlij się, wyszoruj, opłucz ciało i poczuj się świeży i czysty.
  • Dla innych zastosowań: rozpuść jedną część mydła na każdych 40 wody w przypadku niewielkich zabrudzeń. Możesz też użyć pół, lub nawet całej kostki jeśli musisz zmierzyć się z ciężkimi plamami.
  • Dla zastosowania jako szampon zalecamy użycia naszego nowego mydła Shikakai, tak jak robi to wiele osób. Wpierw namocz dobrze włosy i skórę głowy, następnie wetrzyj nieco mydła w ręce i wcieraj w skór głowy aż się spieni. Po myciu spłucz mydliny z włosów. Następnie możesz użyć naszej nowej cytrusowej płukanki do włosów oraz odpowiednich odżywek.
  • Do prania użyj 1/4 lub 1/3 kubka mydła w płynie, dostosowując ilość w zależności od twardości wody. Istnieją opinie, że dodanie nieco sody do pieczenia pozwolą uzyskać jeszcze lepszy efekt.
  • Do mycia zębów: nanieś jedną lub dwie krople Magicznego Mydła dr Bronnera na zwilżoną szczoteczkę do zębów. Czyść zęby takimi samymi ruchami, jakie wykonujesz normalnie. Stosuj mydło ostrożnie i nigdy nie nakładaj go zbyt wiele, jako że po kilku ruchach możesz mieć usta wypełnione pianą i mydlinami. Wiele osób mających delikatne zęby woli używać mydła zamiast pasty, gdyż nie zawiera ono substancji ściernych.

 

Napisany przez