Witamy w serwisie informacyjnym Ecosalon
 

EQ – Live Love Care – dla skutecznej ochrony ciała

EQ kosmetyki w 100% naturalne. Nie tylko dla surferów.

W2011 Franck Bywalski surfer, przedsiębiorca, podróżnik i wizjoner, wymyślił sobie nowatorską koncepcję produktów przeznaczonych dla praktyków surfowania, opierającą się na dobrym samopoczuciu.

Poprzez wiele spotkań z innymi miłośnikami surfingu i podróży, a także w poszukiwaniu dobrego samopoczucia i ochrony innowacyjnych rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu środowiska, buduje markę EQ.

Oprócz  koncepcji prostego produktu, Franck dodaje nowy wymiar do projektu: Miłość. Miłość do przyszłych pokoleń, planety i nas samych.

Dziś, EQ jest punktem odniesienia w swojej kategorii . Podtrzymuje nasze DNA surfowania, naszej stałej pogoni za innowacjami w opiece naszych ciał.

Życie, Miłość, Opieka to nasza dewiza. Na dziś i jutro, angażujemy się w ekscytującą przygodę wokół tego zdania, która ucieleśnia nasze wartości, nasz sposób życia i istotę naszej działalności i naszych działań.

W asortymencie znajdują się produkty do Opieki Ciała: z zakresu dobrostanu BIO przeciw słoneczne, ochrone korki do uszu, maty do jogi z surowców wtórnych i  roślinne świece zapachowe.

Udostępnij post
Napisany przez