Witamy w serwisie informacyjnym Ecosalon
 

Zabieg Dreamy Spa Experience

Zabieg „Dreamy Spa Experience”

Chociaż ciąża to ekscytujący i magiczny okres w życiu kobiety, mogą się także zdarzyć chwile zmęczenia czy bólu. Cieszymy się bardzo, że jako pierwsza brytyjska, luksusowa marka dla matek i dzieci, możemy zaoferować szczególny produkt – kurację do masażu dla kobiet w ciąży.  Ten kojący i regeneracyjny zabieg jest dostępna w hotelach i ośrodkach wellness i Spa w Anglii i Irlandii. Podaruj sobie to przeżycie…

Zabieg „Dreamy Spa Experience”

Produkty pielęgnacdreamy-spa-rightyjne Little Butterfly London dbają o najbardziej delikatną skórę.   Ten  niebiański zabieg wykorzystuje Olejek do masażu dla matki i dziecka Fall into Dreams, przeznaczony do masażu ciała aby uspokoić, złagodzić i  pomóc w ciężkich chwilach ciąży. Dla przyszłych mam, które cierpią z powodu budzenia się w nocy, pojawienia się obrzęków i bólu. Masaż pozwoli odzyskać dobre samopoczucie. Olejek Fall into Dreams zostanie otwarty specjalnie dla ciebie, a pozostałą ilość zabierzesz do domu aby odżywić i wesprzeć elastyczność skóry przez okres ciąży. Oczywiście olejek o cudownym, delikatnym zapachu to także perfekcyjny sposób aby wykonać uspokajający masaż dziecku.

Masaż może trwać 60 lub 90minut Łączy masowanie ramion, pleców, nóg i stóp. Można także deliatnie masować okolice brzucha. (przy masażu 90 minut włącza się także  do masażu obszar szyi i skóry głowy).

Udostępnij post
Napisany przez