Witamy w serwisie informacyjnym Ecosalon
 

Tanning water – Pierwszy certyfikowany, organiczny w 100% naturalny bronzer

anglaisNaturalna woda brązująca K POUR KARITE

N°1 we Francji: Pierwszy certyfikowany, organiczny, w 100% naturalny bronzer. Dla pięknej opalenizny, łatwy do aplikacji, nie pozostawia plam. Formuła bez DHA dla uzyskania natychmiastowej opalenizny.

Opalenizna – to modny trend. W zachodniej kulturze jest symbolem , świadomie czy nie, pewnej pozycji społecznej, choć nie zawsze tak było. Kiedyś opalenizna była symbolem niższej klasy społecznej, to chłopi pracujący na zewnątrz byli opaleni. Obecnie ciągle są kraje takie jak Chiny, Wietnam, które chronią się przed słońcem, a blada cera jest symbolem wyższej klasy społecznej.

Słońce ma dobry wpływ na nasze zdrowie, pomaga produkować witaminę D, wzmacnia kości i zapobiega osteoporozie. Ma dobry wpływ na nasze samopoczucie. Należy pamiętać jednak, że słońce to także niebezpieczeństwo. Przyśpiesza starzenie się skóry. UVA i UVB docierając do naszej skóry powodują uwolnienie się melaniny, naturalny mechanizm obronny. Promieniowanie to bez odpowiedniej ochrony może być agresywne dla skóry i organizmu. Synteza protein takich jak kolagen czy elastyna jest zaburzona. Powstają wolne rodniki, a skóra im bardziej i dłużej wstawiona na promieniowanie, tym szybciej się starzeje.

 

natural_pdtsOpis produktu:

Kompozycja 20% aloe vera dla zmiękczenia i wygładzenia skóry.

imagesAloes to naturalny sprzymierzeniec pielęgnacji i regeneracji skóry. Był znany już w czasach starożytnych. Zawiera ponad 75 składników odżywczych i ponad 200 innych komponentów takich jak minerały, aminokwasy i witaminy. Aloes był stosowany od ponad 5000 lat jako produkt leczniczy jak również kosmetyczny. Pionierzy medycyny jak Arystoteles czy Hipokrates znali już właściwości aloesu, który poprawia krążenie krwi, leczy rozstrój jelit, wrzody czy rany i siniaki.

W pielęgnacji skóry aloes oferuje działanie nawilżające i przeciw starzeniu się skóry. Już Kleopatra korzystała z tej cudownej rośliny, a Majowie nazwali ją „ źródłem młodości”. Właściwości regeneracyjne i odżywcze zapewniają witaminy, minerały i inne bogactwa zawarte w roślinie.

Dodatkowo karmel nadaje natychmiastowy efekt opalenizny, masło shea niweluje niewielkie zmarszczki poprzez głębokie nawilżenie skóry, pomaga także w regeneracji komórek . Maso shea zawiera także kwas cynamonowy, który chroni skórę przed promieniami UV.

Sposób użycia: Zastosować na ciało i równomiernie rozprowadzić, zmywa się bez problemu pod prysznicem.

brazer_uzycie

Post Tags
Udostępnij post
Napisany przez