Witamy w serwisie informacyjnym Ecosalon
HomeLa Corvette

La Corvette

W 2015 r. Marka La Corvette została przebudowana, aby nadać jej bardziej współczesny wygląd.

Łączy tradycję Marsylii z nowoczesnością poprzez szereg autentycznych produktów, które dbają o twoje ciało i dom, z których wiele posiada certyfikat Ecocert. Jest to odpowiedź na dzisiejsze wartości – powrót zarówno do naturalnych, przyjaznych dla środowiska praktyk, jak i autentycznych produktów we Francji, które są niezmiernie wysokiej jakości.

MYDŁA MARSYLSKIE

Oryginalne oliwkowe mydło wyprodukowane w Marsylii. Naturalne, zawiera 72% olejów roślinnych. Warzone tradycyjnie w kadziach. Wyłącznie na bazie olejów roślinnych. Do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Idealne dla skóry delikatnej i wrażliwej. Doskonale nawilża, natłuszcza, uelastycznia i regeneruje skórę. Pomaga zachować naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry. Hipoalergiczne, nie uczula. Nie zawiera sztucznych barwników, środków zapachowych, konserwantów.

Te mydła są dostępne w szeregu zapachów (kwiatowych, owocowych, prowansalskich i śródziemnomorskich) i są produkowane według tradycyjnej receptury, przy użyciu 100% oleju roślinnego.

Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.